Üritused
MAMMASTE KARIKAS 2014 murdmaasuusatamises
- Üksikasjad
- Avaldatud: Teisipäev, 11 Veebruar 2014 09:09
MAMMASTE KARIKAS 2014 murdmaasuusatamises toimus laupäeval, 15.veebruar 2014.a KELL 11.00 Mammaste Tervisespordikeskuses, vabatehnikas. Osales 152 võistlejat.
Mammaste Karikas 2014 tulemused 15.02.2014
Koht | Nr | Nimi | S.A. | Klass | Klubi | Aeg | Kaotus |
T10 - 0,5km | |||||||
1 | 4 | Gerda Kivil | 2007 | T10 | Tartu Suusaklubi | 01:29 | |
2 | 5 | Kirke Kiisler | 2004 | T10 | Ülenurme | 01:30 | 0:01 |
3 | 3 | Laura Tamm | 2004 | T10 | Tartu Suusaklubi | 01:38 | 0:09 |
4 | 1 | Anette Pavlov | 2005 | T10 | SK Serviti/Põlva SPKO | 02:00 | 0:31 |
5 | 2 | Eliisa Villako | 2007 | T10 | SK Serviti | 02:01 | 0:32 |
P10 - 0,5km | |||||||
1 | 7 | Ivar Vsivtsev | 2004 | P10 | Karupesa Team | 01:04 | |
2 | 11 | Ralf Kivil | 2005 | P10 | Tartu Suusaklubi | 01:09 | 0:05 |
3 | 171 | Stenver Vahi | 2006 | P10 | Karupesa Team | 01:18 | 0:14 |
4 | 12 | Toni Andree Saarepuu | 2006 | P10 | Võru SUKL/Võru SPKO | 01:23 | 0:19 |
5 | 176 | Kevin Pihlak | 2004 | P10 | Avinurme | 01:24 | 0:20 |
6 | 173 | Gregor Narusk | 2006 | P10 | Võru Biathlon | 01:39 | 0:35 |
7 | 8 | Osvald Nigola | 2004 | P10 | Põlva | 01:44 | 0:40 |
8 | 9 | Henri Madismäe | 2005 | P10 | SK Serviti/Põlva SPKO | 01:59 | 0:55 |
9 | 13 | Maksim Mironov | 2007 | P10 | Club M-SI | 02:38 | 1:34 |
10 | 14 | Stefan Kivil | 2009 | P10 | Tartu Suusaklubi | 03:38 | 2:34 |
Ei startinud | |||||||
10 | Oliver Lätt | 2005 | P10 | Serviti SPKL/Põlva SPKO | |||
T12 - 0,5km | |||||||
1 | 27 | Gerda Narusk | 2002 | T12 | Võru SUKL/Võru SPKO | 01:05 | |
2 | 25 | Hanna Kaasik | 2002 | T12 | Ülenurme | 01:07 | 0:02 |
3 | 24 | Johanna Udras | 2002 | T12 | Võru SUKL/Võru SPKO | 01:08 | 0:03 |
4 | 18 | Laivi Loosaar | 2002 | T12 | SK Serviti | 01:12 | 0:07 |
5 | 16 | Airiin Pikk | 2003 | T12 | Elva Suusaklubi | 01:13 | 0:08 |
6 | 21 | Pauline Puusaar | 2002 | T12 | Tartu Suusaklubi | 01:14 | 0:09 |
7 | 22 | Johanna Nurk | 2003 | T12 | Tartu Suusaklubi | 01:15 | 0:10 |
8 | 20 | Kätlin Kukk | 2003 | T12 | Tartu Suusaklubi | 01:16 | 0:11 |
9 | 15 | Anna Drynenkova | 2002 | T12 | Club M-SI | 01:18 | 0:13 |
10 | 19 | Marken Helena Härmits | 2003 | T12 | SK Serviti/Põlva SPKO | 01:19 | 0:15 |
11 | 17 | Evelin Arulepp | 2002 | T12 | SK Serviti/Põlva SPKO | 01:20 | 0:15 |
12 | 26 | Editha Kurg | 2003 | T12 | Ülenurme | 01:31 | 0:26 |
P12 - 1,2km | |||||||
1 | 38 | Steve Vahi | 2002 | P12 | Karupesa Team | 03:18 | |
2 | 32 | Kaarel Tilk | 2003 | P12 | SK Serviti/Põlva SPKO | 03:27 | 0:09 |
3 | 37 | Kasper Lee | 2003 | P12 | Ülenurme | 03:37 | 0:19 |
4 | 29 | Mario Kilvil | 2003 | P12 | Alutaguse SUKL | 03:38 | 0:20 |
5 | 36 | Patrik Ehastu | 2002 | P12 | Ülenurme | 03:58 | 0:40 |
6 | 33 | Martin Nurmsalu | 2002 | P12 | SK Serviti/Põlva SPKO | 04:06 | 0:48 |
7 | 34 | Jan-Martti Jaanipere | 2003 | P12 | Suusaklubi Margus | 04:08 | 0:50 |
8 | 30 | Jaan Raimund Margus | 2003 | P12 | Elva Suusaklubi | 04:21 | 1:03 |
9 | 174 | Kaspar Pedaja | 2003 | P12 | Tartu valla SPKO | 05:20 | 2:02 |
Ei startinud | |||||||
31 | Mattias Suits | 2003 | P12 | Elva Suusaklubi | |||
35 | Mauring Hermann | 2003 | P12 | Tartu Suusaklubi | |||
T14 - 2,5km | |||||||
1 | 43 | Karoli Villako | 2000 | T14 | SK Serviti/Põlva SPKO | 06:30 | |
2 | 41 | Anastasia Mironova | 2001 | T14 | Club M-SI | 06:40 | 0:10 |
3 | 51 | Veronika Kaldmaa | 2000 | T14 | Avinurme | 06:46 | 0:16 |
4 | 45 | Annebritt Rell | 2001 | T14 | Tartu Suusaklubi | 07:02 | 0:32 |
5 | 50 | Kirsti Kiisler | 2000 | T14 | Ülenurme | 07:19 | 0:49 |
6 | 39 | Pia Kivil | 2001 | T14 | Alutaguse SUKL | 07:20 | 0:50 |
7 | 46 | Katre Luikme | 2000 | T14 | Tartu Suusaklubi | 07:30 | 1:00 |
8 | 49 | Margit Murumägi | 2000 | T14 | Viljandi Suusaklubi | 07:35 | 1:05 |
9 | 52 | Johanna Udras | 2002 | T14 | Võru SUKL | 07:54 | 1:24 |
10 | 47 | Isabella Kelder | 2001 | T14 | Tartu Suusaklubi | 08:08 | 1:38 |
11 | 40 | Aleksandra Zaitseva | 2001 | T14 | Club M-SI | 08:23 | 1:53 |
12 | 42 | Laura Koitsaar | 2000 | T14 | Põlva | 10:24 | 3:54 |
Ei startinud | |||||||
44 | Herti Juhandi | 2000 | T14 | SK Serviti/Põlva SPKO | |||
48 | Piibe Lotte Volke | 2001 | T14 | Tartu Suusaklubi | |||
P14 - 2,5km | |||||||
1 | 54 | Andreas Ilves | 2000 | P14 | Elva Suusaklubi | 06:18 | |
2 | 69 | Erik Kaha | 2001 | P14 | Ülenurme | 06:32 | 0:14 |
3 | 55 | Kevin Maltsev | 2000 | P14 | Elva Suusaklubi | 06:38 | 0:20 |
4 | 65 | Aleksander Tamm | 2001 | P14 | Tartu Suusaklubi | 06:40 | 0:22 |
5 | 63 | Aleksander Luha | 2001 | P14 | Tartu Suusaklubi | 06:46 | 0:28 |
6 | 71 | Arman Pihlak | 2000 | P14 | Avinurme | 06:47 | 0:29 |
7 | 62 | Hugo Johannes Nurk | 2001 | P14 | Tartu Suusaklubi | 07:08 | 0:50 |
8 | 66 | Andre Viitkin | 2000 | P14 | Võru SUKL/Võru SPKO | 07:15 | 0:57 |
9 | 64 | Jürgen Kukk | 2000 | P14 | Tartu Suusaklubi | 07:22 | 1:04 |
10 | 56 | Juhan-Villem Kaivo | 2000 | P14 | SK Serviti/Põlva SPKO | 07:43 | 1:25 |
11 | 57 | Karl Mihkel Kaivo | 2001 | P14 | SK Serviti/Põlva SPKO | 07:56 | 1:38 |
12 | 60 | Freddy Help | 2000 | P14 | SK Serviti | 07:57 | 1:39 |
13 | 59 | Sander Lõbu | 2001 | P14 | SK Serviti | 07:58 | 1:40 |
14 | 68 | Rando Aigro | 2000 | P14 | Ülenurme | 07:59 | 1:41 |
15 | 61 | Simmo Tintso | 2000 | P14 | SK Serviti | 08:20 | 2:02 |
16 | 53 | Markus Pärt | 2001 | P14 | Elva Suusaklubi | 09:03 | 2:45 |
17 | 58 | Jaanus Arulepp | 2000 | P14 | SK Serviti/Põlva SPKO | 09:44 | 3:26 |
Ei startinud | |||||||
67 | Robin Möll | 2000 | P14 | Ülenurme | |||
70 | Rasmus Vahelaan | 2001 | P14 | Ülenurme | |||
T16 - 2,5km | |||||||
1 | 75 | Johanna Treier | 1998 | T16 | SK Serviti/Põlva SPKO | 06:15 | |
2 | 74 | Marimal Tilk | 1998 | T16 | SK Serviti/Põlva SPKO | 06:16 | 0:01 |
3 | 79 | Liis Jääger | 1998 | T16 | Karupesa Team | 06:59 | 0:44 |
4 | 77 | Nele Paglant | 1999 | T16 | Tartu Suusaklubi | 07:00 | 0:45 |
5 | 76 | Mirjam Juhandi | 1998 | T16 | SK Serviti/Põlva SPKO | 07:34 | 1:19 |
6 | 73 | Natasha Kalyznaia | 1999 | T16 | Club M-SI | 08:29 | 2:14 |
P16 - 5km | |||||||
1 | 95 | Kaarel Karri | 1998 | P16 | Suusaklubi Margus | 11:55 | |
2 | 85 | Mart Vsivtsev | 1999 | P16 | Karupesa Team | 11:56 | 0:01 |
3 | 98 | Marten Soeson | 1999 | P16 | Tartu suusaklubi | 12:12 | 0:17 |
4 | 81 | Mihkel Unt | 1998 | P16 | Elva Suusaklubi | 12:13 | 0:18 |
5 | 91 | Henri Loosaar | 1999 | P16 | SK Serviti | 12:53 | 0:58 |
6 | 83 | Ainar Pikk | 1998 | P16 | Elva Suusaklubi | 12:57 | 1:02 |
7 | 92 | Joonas Selgis | 1998 | P16 | SK Serviti/Põlva SPKO | 13:01 | 1:06 |
8 | 82 | Kaidor Kompus | 1998 | P16 | Elva Suusaklubi | 13:05 | 1:10 |
9 | 93 | Egert Aalde | 1999 | P16 | SK Serviti | 13:16 | 1:21 |
10 | 100 | Bret-Gregor Maidre | 1999 | P16 | Karupesa Team | 13:17 | 1:22 |
11 | 99 | Karel Prants | 1999 | P16 | Võru SUKL/Võru SPKO | 13:19 | 1:24 |
12 | 175 | Markus Kaasik | 1999 | P16 | Tartu valla SPKO | 13:44 | 1:49 |
13 | 96 | Koit Kõrgnurm | 1998 | P16 | Suusaklubi Margus | 13:57 | 2:02 |
14 | 87 | Kristo Sirk | 1999 | P16 | OK Põlva Kobras/Põlva SPKO | 14:07 | 2:12 |
15 | 90 | Sander Tomson | 1999 | P16 | OK Põlva Kobras/Põlva SPKO | 14:40 | 2:45 |
16 | 94 | Reimo-Taavi Lõbu | 1999 | P16 | SK Serviti | 14:44 | 2:49 |
17 | 88 | Siim Helmoja | 1999 | P16 | OK Põlva Kobras/Põlva SPKO | 15:17 | 3:22 |
18 | 89 | Villu Serv | 1999 | P16 | OK Põlva Kobras/Põlva SPKO | 15:39 | 3:44 |
Ei startinud | |||||||
84 | Risto Raudberg | 1998 | P16 | Elva Suusaklubi | |||
86 | Martin Sults | 1999 | P16 | OK Põlva Kobras/Põlva SPKO | |||
97 | Karl Joosep Karp | 1999 | P16 | Suusaklubi Margus | |||
T18 - 5km | |||||||
1 | 102 | Anette Kasemets | 1997 | T18 | SK Serviti/Põlva SPKO | 13:35 | |
2 | 104 | Sandra Tarikas | 1996 | T18 | Zahkna Team | 14:18 | 0:43 |
3 | 105 | Aiki Laaneots | 1997 | T18 | Tartu Suusaklubi | 14:33 | 0:58 |
4 | 106 | Birgit Murumägi | 1997 | T18 | Viljandi Suusaklubi | 15:08 | 1:33 |
5 | 78 | Ines Prants | 1999 | T18 | Võru SUKL/Võru SPKO | 15:23 | 1:48 |
6 | 103 | Maarja Villako | 1996 | T18 | SK Serviti/Põlva SPKO | 20:39 | 7:04 |
Ei startinud | |||||||
101 | Marina Terenteva | 1997 | T18 | Club M-SI | |||
P18 - 10km | |||||||
1 | 117 | Siim-Sander Pihu | 1997 | P18 | Suusaklubi Jõulu | 24:04 | |
2 | 113 | Siim Villako | 1996 | P18 | SK Serviti/Põlva SPKO | 24:07 | 0:03 |
3 | 110 | Tair Tooming | 1997 | P18 | Avinurme Suusaklubi | 24:08 | 0:04 |
4 | 109 | Martin Küüsmaa | 1997 | P18 | Alutaguse Suusaklubi | 24:12 | 0:08 |
5 | 114 | Rico Jaanipere | 1997 | P18 | Suusaklubi Margus | 25:09 | 1:05 |
6 | 111 | Peeter Kompus | 1996 | P18 | Elva Suusaklubi | 25:33 | 1:29 |
7 | 116 | Karl-Cardo Mere | 1997 | P18 | Ülenurme | 26:21 | 2:17 |
8 | 115 | Roland Trumm | 1997 | P18 | Võru SUKL/Võru SPKO | 27:23 | 3:19 |
9 | 118 | Kristo Kaasik | 1997 | P18 | Tartu valla SPKO | 27:57 | 3:53 |
Ei startinud | |||||||
112 | Ott-Jaanus Heile | 1996 | P18 | Sakala suusaklubi | |||
N - 5km | |||||||
1 | 119 | Piret Pärnik | 1993 | N | Areal Team | 13:05 | |
2 | 120 | Marju Meema | 1993 | N | Karupesa Team | 13:09 | 0:04 |
3 | 124 | Kristiine Lauri | 1993 | N | Võru SUKL/Võru SPKO | 13:57 | 0:52 |
4 | 122 | Jaanika Kopli | 1995 | N | SK Serviti/Põlva SPKO | 14:06 | 1:01 |
5 | 123 | Airi Undrits | 1982 | N | Tartu Suusaklubi | 15:12 | 2:07 |
6 | 121 | Liisbet Tilk | 1990 | N | SK Serviti | 15:20 | 2:15 |
M - 10km | |||||||
1 | 128 | Timo Simonlatser | 1986 | M | CFC Spordiklubi | 22:36 | |
2 | 136 | Andres Kollo | 1988 | M | Karupesa Team | 22:41 | 0:05 |
3 | 139 | Madis Vaikmaa | 1985 | M | Sparta/Padise vald | 22:46 | 0:10 |
4 | 127 | Avo Sambla | 1991 | M | Alutaguse Suusaklubi | 23:00 | 0:24 |
5 | 129 | Rando Kaljuvee | 1991 | M | Elva Suusaklubi | 23:27 | 0:51 |
6 | 147 | Andre Mets | 1989 | M | Sparta | 23:32 | 0:56 |
7 | 137 | Jaan Koolmeister | 1992 | M | Pühalepa Suusaklubi | 23:51 | 1:15 |
8 | 142 | Ergo Kukk | 1995 | M | Tartu Suusaklubi | 24:01 | 1:25 |
9 | 143 | Joosep Tammemäe | 1990 | M | Viljandi Suusaklubi | 24:04 | 1:28 |
10 | 140 | Bert Tippi | 1990 | M | Tamsalu AO Suusaklubi | 24:05 | 1:29 |
11 | 144 | Thomas Kuus | 1995 | M | Võru SUKL/Võru SPKO | 24:18 | 1:42 |
12 | 138 | Marek Parksepp | 1980 | M | SK Serviti | 25:04 | 2:28 |
13 | 148 | Kermo Sikk | 1993 | M | Vastseliina Spordiklubi | 25:10 | 2:34 |
14 | 141 | Kristjan Mägi | 1995 | M | Tartu Suusaklubi | 25:58 | 3:22 |
15 | 177 | Cristian Anton | 1995 | M | Saue Suusaklubi | 25:59 | 3:23 |
16 | 135 | Rauno Loit | 1995 | M | Elva Suusaklubi | 26:36 | 4:00 |
17 | 132 | Kristo Tuvi | 1995 | M | Elva Suusaklubi | 27:25 | 4:49 |
18 | 130 | Heigo Lepik | 1990 | M | Elva Suusaklubi | 27:27 | 4:51 |
19 | 131 | Magnar Aruoja | 1995 | M | Elva Suusaklubi | 27:41 | 5:05 |
20 | 134 | Andreas Tobreluts | 1991 | M | Elva Suusaklubi | 28:30 | 5:54 |
Ei startinud | |||||||
146 | Tanel Mõttus | 1985 | M | ||||
145 | Aimar Hussar | M | |||||
133 | Kaius Loos | 1995 | M | Elva Suusaklubi | |||
N35 - 5km | |||||||
1 | 178 | Silja Suija | 1974 | N35 | Võru SUKL | 13:08 | |
2 | 149 | Tea Pärnik | 1971 | N35 | Areal Team | 13:12 | 0:04 |
3 | 150 | Jelena Vsivtseva | 1972 | N35 | Karupesa Team | 14:17 | 1:09 |
4 | 152 | Sille Rell | 1970 | N35 | Tartu Suusaklubi | 14:25 | 1:17 |
5 | 151 | Tiina Tiisler | 1979 | N35 | SK Serviti | 15:58 | 2:50 |
6 | 172 | Kadri Parts | 1973 | N35 | Haanja | 17:54 | 4:46 |
7 | 153 | Ave Nurk | 1973 | N35 | Tartu Suusaklubi | 18:03 | 4:55 |
Ei startinud | |||||||
154 | Livian Laaneots | 1971 | N35 | ||||
M35 - 5km | |||||||
1 | 159 | Allar Kivil | 1976 | M35 | Tartu Suusaklubi | 11:51 | |
2 | 155 | Peep Kivil | 1973 | M35 | Alutaguse SUKL | 12:17 | 0:26 |
3 | 162 | Kunnar Zirk | 1976 | M35 | Trismile | 12:37 | 0:46 |
4 | 156 | Vjatseslav Vsivtsev | 1972 | M35 | Karupesa Team | 12:54 | 1:03 |
5 | 161 | Marko Helgand | 1971 | M35 | Põlva | 13:00 | 1:09 |
6 | 160 | Andres Nurk | 1973 | M35 | Tartu Suusaklubi | 13:16 | 1:25 |
7 | 157 | Toomas Reinsalu | 1971 | M35 | Saverna | 13:38 | 1:47 |
8 | 158 | Tuulis Mägi | 1971 | M35 | Tartu | 14:28 | 2:37 |
M45 - 5km | |||||||
1 | 165 | Kuldar Aavik | 1964 | M45 | Tartu | 13:07 | |
2 | 166 | Kalev Vunk | 1969 | M45 | 13:21 | 0:14 | |
3 | 164 | Aigar Saarnits | 1963 | M45 | SK Serviti | 13:36 | 0:29 |
4 | 168 | Viktor Murnikov | 1961 | M45 | Pihkva | 13:37 | 0:30 |
5 | 167 | Vladislav Capagov | 1966 | M45 | Pihkva | 13:53 | 0:46 |
6 | 163 | Erlend Aalde | 1964 | M45 | SK Serviti | 14:21 | 1:14 |
M55 - 5km | |||||||
1 | 169 | Anti Oot | 1951 | M55 | 15:16 | ||
Võistluste juhend:
MAMMASTE KARIKAS 2014 murdmaasuusatamises
1. EESMÄRK:
1.1. Populariseerida suusatamist, kui ühte tervislikku liikumisviisi looduses.
1.2. Võimaldada kontrollida oma sooritusvõimet ja tõsta spordimeisterlikkust.
2.AEG JA KOHT:
Laupäev, 15.veebruar 2014.a KELL 11.00
Võistlus toimub Mammaste Tervisespordikeskuses. (tähistus Põlva järve tammi juurest- Orajõe külast).
Suusatatakse Mammaste suusaradadel
3. VÕISTLUSE AJAKAVA, DISTANTSID JA VÕISTLUSKLASSID
Võisteldakse 0,5; 1,2 ja 2,5 km pikkusel ringil vabatehnikas ÜHISSTARTIDEST
09.30 Kohapeal avatud sekretariaat
09.30-10.50 TUTVUMINE VÕISTLUSRAJAGA
START 11.00
11.00 T 10 0,5 km
11.05 P 10 0,5km
11.10 T 12 0,5 km
11.15 P 12 1,2 km
11.25 T14, P14, T16 2,5 km
11.40 P16 5km (2x2,5km)
12.05 T18, N, N35 5km (2x2,5km)
12.30 M35, M45, M55 5km (2x2,5km)
13.00 P18 , M 10km(4x2,5km)
13.45 Autasustamine
NB! Võistlusklasside stardiajad võistluste programmis on esialgsed ja täpsustuvad enne starti sõltuvalt võistlejatearvust.
Võistlusklassid Sünniaasta N M
T10 ja P10 2004/2005 0,5 km 0,5 km
T12 ja P12 2002/2003 0,5 km 1,2 km
T14 ja P14 2000/2001 2,5 km 2,5 km
T16 ja P16 1998/1999 2,5 km 5 km
T18 ja P18 1996/1997 5 km 10 km
N-põhiklass 1980-1995 5 km
M-põhiklass 1980-1995 10 km
N-35 1979 ja varem sündinud 5 km
M-35 1970 -1979 5 km
M-45 1960 /1969 5 km
M-55 1959 ja varem sündinud 5 km
4. REGISTEERIMINE
Võistlustel osalemiseks teostada nimeline eelregistreerimine hiljemalt 14.veebruar kella 12.00. E-maili aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Osalemine -Mammaste Karikas 2014
Võistluspäeval registreerimine 09.30-10.30ni
5. STARDIMAKS
Stardimaks on :
NOORTEL 2.- euro
TÄISKASVANUTEL 5.- eurot
Võistluspäeval kohapeal registreerunutel stardimaks lastel 5.- täiskasvanutel 10.-
Autasustatakse iga võistlusklassi parimat karika, diplomi ja meenega, teist ja kolmandat kohta diplomi ja meenega.
7.STARDIMAKSU TASUMINE
STARDIMAKSU TASUMINE TOIMUB VÕISTLEJA NUMBRI KÄTTESAAMISEL VÕISTLUSTE SEKRETARIAADIS , MIS AVATAKSE MAMMASTE TERVISESPORDIKESKUSES KELL 09.30 15.02.2014.a
8. TERVISLIK SEISUND
Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise.
9. ÜLDISELT
Võistlused viiakse läbi vastavalt ESL murdmaasuusatamise kehtivatele võistlusmäärustele.
Kõik juhendis puudutamata teemad lahendatakse kohapeal võistluste zürii poolt kooseisus:
peakohtunik - Taavi Nagel
peasekretär - Anneli Tilk
radade ülem - Andrus Juhandi
10. Info telefonil 5294373 või mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kodulehel www.serviti.ee
Korraldaja: SPORDIKLUBI SERVITI
Toetajad: ADDINOL Lube Oil OÜ
Põlva Vallavalitsus
Eesti Kultuurkapital
Sverix AS
Hawaii Express Põlva
Swedbank AS
Lihapagar
AS Eesti Pagar
Oü Sale
Cramo Estonia AS
Würt AS